Resort

KUBA

  

Położona na Morzu Karaibskim w archipelagu Wielkich Antyli w Ameryce Środkowej. Największe miasta to: Santiago de Cuba, Camagüey, Holguin, Guantánamo, Santa Clara. Stolicą Kuby jest Hawana zbudowana w stylu kolonialnym, wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO i świadczące o dawnej potędze tego miasta. W Hawanie warto zobaczyć także pałace i zamki, dzielnicę kościołów oraz rewię Tropikana. Kuba przyciąga turystów pięknymi zabytkami, piaszczystymi plażami, idealnie czysta wodą, muzyką, salsą, najlepszymi cygarami naświecie oraz rumem. Amatorzy sportów wodnych mają tu doskonałe warunki.
Kubę kojarzymy z pełnymi życia i otwartmi Kubańczykami, z Fidelem Castro, portretami Che Guevary na ulicach oraz propagandowymi sloganami. Przez socjalistyczny reżim ciągle jest odcięta od nowoczesności, dzięki temu jest inna, pociągająca, barwna i pełna sprzeczności.

CAYO COCO

Jedna z najpiękniejszych, tropikalna wyspa w łańcuchu Jardines del Rey z bajecznymi, jasnymi plażami, morzem o intensywnym odcieniu turkusu, rafami koralowymi zapierającymi dech w piersiach, wyjątkową wakacyjną atmosferą,
gorącym słońcem i rytmicznymi dźwiękami kubańskiej salsy w tle!
Północna część Cayo Coco to resorty all-inclusive. Do resortów wstęp mają tylko turyści, którzy mogą dostać się tam drogąwiodącą przez sztucznie utworzoną groblę o długości 27 kilometrów. Pozostałą część zajmują objęte ochroną jako rezerwat przyrody laguny i bagna (lasy mangrowe), które są domem dla ptaków, takich jak biały ibis czy największej w obu Amerykach kolonii różowych flamingów.
Cayo Coco to idealne miejsce nie tylko na niezapomniane wakacje i egzotyczny, pełen zabawy wypoczynek  ale także poprzez głodówkę (na wodzie lub kokosach) na przywrócenie organizmu do zdrowego balansu, na pobudzenie jego naturalnej możliwości autoregeneracji.

 

HOTEL MOJITO – ALL INCLUSIVE

Resort położony na wyspie Cayo Coco, przy pięknej plaży, w pobliżu drugiej co do wielkości rafy koralowej na świecie, co czyni go fantastycznym miejscem do nurkowania i snorkelingu.

Atrakcje w pobliżu resortu to Rezerwat Przyrody El Baga, delfinarium, marina. W hotelu baseny, całodobowa recepcja, kilka tematycznych restauracji – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dania wegetariańskie; w restauracjach podczas kolacji obowiązuje strój formalny (panowie – długie spodnie), kilka barów.

Ponadto centrum fitness, punkt wymiany walut, parking, minimarket, sklep z upominkami, zaplecze biznesowe, taras, ogród. Dostępny internet, lekarz na wezwanie, opiekunka do dziecka, fryzjer, salon kosmetyczny, klub dla dzieci, wypożyczalnia aut.

Języki: angielski, hiszpański, francuski.
Akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard (nie działają karty amerykańskie).

 

Źródło: www.hikersbay.com


embedgooglemap.net