Hardcorowa sauna Saibaby

LUDZIE pokazuję tutaj mój sposób na detoks w aucie.
NIE PRÓBUJ STOSOWAĆ JAK NIE MASZ ZDROWIA ODPOWIEDNIEGO….
Ja to tak dla przekory pokazuję tym co to muszą mieć klime w aucie, w domu bo nie potrafią żyć. Świat im się zawalił jak jeden dzień bez klimy muszą żyć.
Ja zaznaczam: nigdy jeszcze w życiu mym z klimy nie korzystałem, nawet w Azji będąc 20 lat, nigdy klimy w aucie nie miałem a nawet jak była to kazałem wymontować, to tak to ja widzę, uu że świat zwariował i największą wartością jest klima, wszędzie, na każdym kroku, w pracy, w autobusie, wszędzie. Nagle wszyscy są wydelikaceni, tacy ecologiczni a klima musi być bo się boją żeby czasem nie spocił się jeden z drugim, tak więc spokojnie ja pokazuję, że da się żyć bez klimy….. wystarczy mniej jeść, jeden raz dzienie albo co drugi dzień i nie pocisz się, i masz komfort…. zwlaszcza jak w POLSCE zawita lato na 10 dni w roku.
Na filmiku pokażę również naszą, nową wyprawę na KUBĘ, opowiem o zasadach…. i zapraszam do ogrodu na 27 i 28 lipca, będą ludzie z KUBY, odpowiedzą na wasze pytania, przedstawią permanentny program żywienia i koszty pobytu na Kubie oraz opowiedzą o naszych atrakcjac, wycieczkach do ciekawych miejsc. Poznacie KUBANKĘ mówiącą po polsku i zadecydujecie sami czy warto być na Kubie i zobaczyć ostatni bastion, to wielkie muzeum KOMUNIZMU, zobaczyć jak żyją inni ludzie, powspominać “dobre, stare czasy” naszej komuny i może wtedy docenić to co mamy teraz i jak daleko posuneliśmy się do przyszłości, i porównać co lepsze: komuna czy demokracja i nasza wolność a więc: kredyty, pogoń za forsą, za klimą, za BMW. Stres, żarcie kolorowe, zatrute GMO i markety, rak w każdej rodzinie czy skromne życie przy muzyce samby. Tak jak oni żyją na Kubie nie zobaczysz już nigdzie, nie ma korków, nie ma aut, nie ma spalin, nie ma klimy w żadnym aucie bo są tylko maluchy nasze i łady ruskie i chevrolety z lat 40 tych, a podróżuje się bryczką konną za 5 peso – to około 0,30 zl, a więc myślę, że nas stać.
PAMIĘTAJ KUBA to najniższe zarobki świata, emerytura tam to od 8 dolców, zarabiają 20 dolców pielęgniarka a doktor 40 dolców a więc ja myślę, że to jest ciekawe miejsce dla nas, ludzi z bloku kumunistycznego.
I tam naprawdę można pogłodować, nie ma pokus, nie ma 1000 restauracji z żarciem, nie ma widoku spalonego mięsa, polewanego benzyną jak na Filipinach czy w całej AZJI.
Dlatego warto tam być, zobaczyć, to ostatni taki skansem komuny, a ponadto tam lecisz tylko 10 godzin, prosto do HAVANY i nie potrzebujesz wizy, kupujesz kartę turysty na lotnisku i lecisz do pięknych plaż, jeżeli potrafią się tam bawić ludzie z Usa, z Florody, z Miami to dlaczego my nie mamy spróboważ raz życiu takiego spokoju dla duszy nasze. Pozdrawiam i zapraszam. Zapisy są już na stronie www.glodowka.com

 

This Post Has One Comment

  1. Artur

    Dziękuję, za ten film
    Choruje na boreliozę, jedyne co mi pomaga to głodówki, nawet trzydniowe potrafią zmienić bardzo dużo, wszystko co Pan mówi to prawda, nie wiem tylko jak pokonać tę chorobę całkowicie, ale dużo nadziei w tym filmiku. Nie wiem co jaki czas można robić głodówki trzydniowe.

Leave a Reply