Grzegorz opowiada i zaprasza do nowego ośrodka Wellness Spa na Filipinach. Europejski, najwyższy standard, opieka medyczna i oczywiście nadzór Białego SaiBaby to niepodważalne atuty terapii głodówkowej przeprowadzanej w rajskich plenerach filipińskiej wyspy Bantayan.

https://www.youtube.com/watch?v=jgXsHY5RFe4&feature=share

LUDZIE ZAPRASZAM…na jedyne takie wczasy na Filipinach. Głodówka na wodzie z kokosa, po głodówce najwyższej klasy jedzenie organiczne, dedykowane dla każdej osoby indywidualnie. W ośrodku każdy ma inny posiłek, skierowany na jego problemy zdrowotne, tam są zioła podawane codziennie podczas głodówki. Ośrodek zupełnie nowy, pachnący świeżością i tylko teraz w takiej cennie. Będac tam, na Filipinach i tak musisz wydać 7 tys czy nawet 10 tys zł śpiąc w każdym resorcie na wyspie. Tylko u nas pełna kontrola medyczna. Zapisy na moim blogu www.glodowka.com
Zapraszam wszystkich, szukających pomocy, zdesperowanych i wykończonych chorobą. Tam zresetujesz swe ciało i od nowa zaczniesz żyć, na organicznych produktach, świeżych, bez chemii. Ludzie nie ma innej drogi do zdrowia. Polecam i zapraszam, Sai.